späť na kaderníctvo

Fibre Clinix od Schwarzkopf Professional je čisto modulárny režim starostlivosti o vlasy určený výhradne pre salóny. Využíva špičkovú vedu s možnosťami dokonalého prispôsobenia od salónu po domácu starostlivosť. Vďaka kombinácii našej najpokročilejšej a najvýkonnejšej regeneračnej technológie a úplnému prispôsobeniu môžu kaderníci ponúknuť jedinečnú profesionálnu službu zameriavajúcu sa na najrôznejšie potreby zákazníčok, odlíšiť sa tak od konkurencie a zaujať zákazníčky vyhľadávajúce prémiový zážitok.

Scalp Clinix je naša najpokročilejšia a najprispôsobivejšia starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy, ktorá rozširuje režim Fibre Clinix. Scalp Clinix, ktorého receptúra s našou biotickou technológiou pomáha obnoviť rovnováhu pokožky hlavy, kombinuje vysoko účinnú aktívnu technológiu mikrobiomu o zložky inšpirované starostlivosťou o pleť a ponúka tak plne prispôsobenú starostlivosť o pokožku hlavy od salónu až po domáce použitie. V kombinácii so servisom Fibre Clinix umožňuje kaderníkom dokonale zaistiť potreby pokožky hlavy a vlasov zákazníčok súčasne s minimálnym časom naviac.

Inteligentný analyzér SalonLab Smart Analyzer od Schwarzkopf Professional je analýza vlasov, ktorá prebieha na molekulárnej úrovni. Ide o najmodernejšiu technológiu, ktorá využíva blízko-infračervený senzor na meranie kvality vnútorného zloženia vlasu. A to všetko vďaka ručnému zariadeniu s hmatovou spätnou väzbou, ktoré je ľahké, dobre sedí v ruke a poskytuje výsledky okamžite. SalonLab Smart Analyzer spolu s inteligentnou aplikáciou Salon Consultation App zobrazuje holistický profil vlasu tak, aby spolu s jeho odborným posúdením zo strany personálu kaderníctva mohli zákazníci zrozumiteľnou formou sami vidieť výsledky založené na dátach – čím sa vytvára nový štandard práce s poznatkami.

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia