späť na všetky služby

Predlžovanie vlasov NANO MICRO technológiou patrí medzi najnovšie metódy napájania vlasov. Ide o modernú technológiu, ktorá spája všetko najlepšie z aktuálne existujúcich techník predlženia a zahustenia vlasov. Navyše ide o jemné predlžovanie, ktoré nepoškodzuje prirodzené vlasy a umožňuje získať vlasy akejkoľvek dĺžky a objemu. 

Vlasy sú zahustené a jemne predĺžené microkeratínom, ktorý je najmenej viditeľný a najmenej zaťažujúci vaše vlastné vlasy. Ide o milimetrové spoje vo farbe vašich vlasov uložené tak, aby ich nebolo vidieť v akomkoľvek účese.

Táto metóda je vhodná pre všetky typy vlasov. Kapsuly sú také malé, že nespôsobia nepohodlne a nepoškodia vaše vlasy. A navyše, s microkapsulovým predlžovaním vlasov môžete ísť do bazéna, plávať v morskej slanej vode či navštíviť saunu. Vaše vlasy budú jednoducho vyzerať prirodzene.

Naše vlasy sa môžu žehliť, kulmovať a farbiť takisto ako vaše vlastné vlasy. Odporúčame však iba profesionálne farbenie.

Na prepájanie musí byť dodržaná trojmesačná lehota, aby sa vlasy zbytočne nezamotávali. Používame európske vlasy najvyššej kvality.

Vlasy pripravujeme pre každú klientku individuálne, preto je pre výpočet ceny potrebná osobná konzultácia, na ktorej zhodnotíme stav vlasov klientky (štruktúru vlasov – rovné, vlnité .., farbu a hustotu vlasov – počet pramienkov na zahustenie alebo predlženie) a dohodneme sa na ďalšom postupe. Kapsule sa tiež pripravujú na mieru, aby čo najmenej zaťažovali vlasy. Pomocou keratínového prášku vyrobíme spoj.
Táto metóda je vhodná aj na úplne jemné vlasy.

Doba prepojenia vlasov microkapsulami je veľmi individuálna.

A navyše, táto technika predlžovania alebo zahustenia je EXKLUZÍVNA v Žiline a vy sa môžete jednoducho rezervovať a navštíviť nás.

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia