späť na kaderníctvo

Príbeh kozmetiky STMNT sa začal písať v roku 2020, keď túto značku založili kreatívni holiči a inovátori Julius Arriola, Sofie Pok a Miguel Gutierrez. Spojili svoje sily, využili skúsenosti z kaderníckych salónov a holičstiev celého sveta a vytvorili úplne nové produkty stylingu a starostlivosti o vlasy. Vložili do nich všetku svoju inšpiráciu, znalosti a vášeň pre holičstvo a upravili ich tak, aby vyjadrovali jasný názor, anglicky statement. Z tohto slova potom odvodili aj STMNT, názov celej značky.

STMNT predstavuje modernú dynamickú značku, ktorá má zmysel a jasný smer. Jej tvorcovia veria, že treba posúvať hranice a nerobiť veci rovnako, ale inak, lepšie. Preto majú ich produkty výnimočné receptúry a dosahujú perfektné výsledky. Vyskúšajte aj vy STMNT olej na bradu, STMNT šampón a ďalšie produkty. Vlasy, brada a fúzy budú vďaka nim skvele pripravené na ďalší styling. O ten sa potom postará zmatňujúca pasta STMNT, suchý íl STMNT či vláknitá pomáda STMNT.

STMNT proste ponúka profesionálnu starostlivosť o bradu, fúzy a vlasy a prepája vysokú kvalitu a tradíciu s nekonvenčným štýlom.

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia