späť na všetky služby

OD 1.6.2023 BUDE NÁŠ WELLNESS V OBMEDZENEJ PREVÁDZKE. VIAC INFORMÁCIÍ NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 0908 800 018.

Ďakujeme !

Vstúpte na miesto, kde sa ruch mesta mení na pokoj v záhrade. Exkluzívne JEDINÝ wellness v exteriéri beauty bar concept je miestom pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a regeneráciu. Je miestom, kde sa môžete zhlboka nadýchnuť. Spomaľte, uvoľnite sa a vyskúšajte niektorú z dvoch druhov sáun či zážitkovú sprchu a na záver oddychujte v oddychovej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do záhrady plnej zelene. Naším cieľom je spojiť všetky sily na to, aby ste sa u nás cítili plní energie a dobrej nálady. Sebavedomo vám môžeme sľúbiť, že u nás nájdete seba. 

Jediný wellness v exteriéri v Žiline je určený maximálne pre 8 osôb na 60 alebo 120 minút. K procedúram sú na recepcii k dispozícii papuče, osuška, plachta, župan, voda a drobné občerstvenie. Zaujímavý je privátny vstup do wellnessu, ku ktorému dostanete aj fľašu prosecca.

INFRA SAUNA
Vlhkosť vzduchu: 42 – 45%
Teplota: 40 – 60 °C
Odporúčaná doba: 15 – 30 minút
Počet osôb: 5 – 6 osôb
Opakovanie procedúry: 2 – 3 krát po 10 – 20 minút

Účinky: prečistenie pleti, odbúranie celulitídy, ohrev tela, detoxikácia, stimulovanie svalov a orgánov

Infra sauna je veľmi príjemná a nezaťažuje organizmus. Ide o miernu procedúru, kedy sa organizmus prehrieva prostredníctvom neviditeľných infračervených lúčov do väčšej hĺbky, čím sa vytvára silné potenie a odstraňujú sa škodlivé látky. Infra sauna je vhodná na redukciu hmotnosti vylučovaním tuku. Uvoľňuje upchaté póry, zmierňuje opuchy, jazvy na koži a bolesti zubov.
Saunovanie v infrasaune vám posilní imunitu, funguje ako prevencia pred nachladnutím a chrípkou, prekrví vám celé telo a očistí pokožku.
Saunovanie v infrasaune je možné uskutočniť kedykoľvek počas dňa, infra teplo pôsobí podporne na ľudský organizmus, dodáva mu energiu a vitalitu. Človek sa necíti unavený ako po saunovaní v klasickej saune. Napriek tomu sa bezprostredne po saunovaní neodporúča zvýšená fyzická námaha.

FÍNSKA SAUNA
Vlhkosť vzduchu: 10%
Teplota: 80 – 100 °C
Odporúčaná doba: maximálne 15 minút
Počet osôb: 5 – 6 osôb
Opakovanie procedúry: 2 – 3 krát po 10 – 20 minút

Účinky: relaxačné, regeneračné, posilnenie imunitného systému, telesné a psychické uvoľnenie, prevencia voči chorobám z nachladnutia

Drevený obklad, ticho a sálajúca horúčava pôsobia priaznivo na psychické uvoľnenie. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia sa tela, organizmus sa tým zbavuje toxických látok. Procedúra so striedaním tepelných podnetov sa opakuje 2 až 3 krát a konči relaxačnou fázou. Pobyt v saune zakončite ochladením v studenej vode alebo ľadovou sprchou, ktorá prináša rovnaké pocity šťastia ako pobyt v saune.

OCHLADZOVACIA KAĎA
Teplota: 5 – 12 °C
Odporúčaná doba: maximálne 5 minút
Počet osôb: 1 – 2 osoby

Účinky: stimulácia imunitného systému, prekrvenie pokožky

Neoddeliteľnou súčasťou saunovania je následné ochladenie studenou vodou. Až ponorenie do studenej vody robí z horúcej sauny ten pravý zážitok.
Vysokú teplotu sauny okamžite vystrieda rýchle ochladenie a telo je okamžite pripravené na ďalšie saunovanie. Následne dochádza k stimulácii imunitného systému a zvýšeniu bielych a červených krviniek, či prekrveniu pokožky.

ZÁŽITKOVÁ SPRCHA
Teplota: 10 – 45 °C
Odporúčaná doba: 2 – 5 minút
Počet osôb: 1 osoba

Účinky: relaxačné, zlepšenie krvného obehu, spevnenie celého tela

Sprchovanie môže byť oveľa viac, ako len bežná očista tela. Stále populárnejšia wellness procedúra – zážitková sprcha je známa ako súčasť ochladzovacej procedúry (v saune) a celkovej očisty tela.
Zážitková sprcha predstavuje liečebnú kúru s pozitívnymi účinkami na celé telo. Wellness zážitkové sprchy uvoľňujú napätie tela a osviežujú dušu.

VONKAJŠIA VÍRIVKA
Teplota: 35 – 37 °C
Odporúčaná doba: 15 – 20 minút
Počet osôb: 5 – 6 osôb

Účinky: uvoľňujúce, relaxačné, regeneračné

Vírivka vďaka jemnej masáži senzitívne pôsobí na uvoľnenie svalového napätia a psychického stresu. Svojimi blahodarnými účinkami zabezpečuje skorú regeneráciu organizmu a prevenciu chorôb.

ODDYCHOVÁ MIESTNOSŤ
Počet osôb: 1 – 3 osoby

Účinky: uvoľňujúce, relaxačné, regeneračné

Táto oddychová miestnosť je určená na relaxáciu medzi jednotlivými fázami saunovania a po jeho skončení.

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia