späť na všetky služby

Apartmán beauty bar concept sa nachádza v centre mesta Žilina na pokojnej ulici Republiky 21 s výhľadom do parku Sad na studničkách, v ktorom okrem príjemného prostredia nájdete aj detské ihrisko či kaviareň.

Lokalita, v ktorej sa nachádza moderná budova beauty bar concept je charakteristická typickým mestským životom.

Po vstupe za bránu apartmánu sa však ruch mesta mení na pokoj v záhrade so súkromnou vírivkou a parkovaním priamo vo dvore. Apartmán sa nachádza na 1. poschodí.

Vo vstupnej chodbe apartmánu sú umiestnené skrine s úložným priestorom. Apartmán ponúka priestrannú, plne vybavenú kuchyňu s  jedálňou a priamym vstupom na terasu, kde sa nachádza posedenie s grilom. V obývacej izbe sa nachádza rozkladacia pohovka, kde si užijete pohodlie pri filme na SMART TV alebo pri zaujímavej knihe z našej knižnice. Dve samostatné spálne sú vybavené veľkou manželskou posteľou, úložným priestorom, pracovným stolom a klimatizáciou. V moderne vybavenej kúpeľni so sprchovým kútom nájdete práčku, sušičku a základné hygienické potreby . Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatné WC. Na WiFi sa pripojíte bezplatne v celom objekte.

Beauty bar concept vo svojom portfóliu ponúka aj kadernícke a kozmetické služby, ktoré nájdete na prízemí budovy.

beauty bar concept
Miesto, kde nájdete seba… 

Služby

Rezervujte si pobyt

info@beautybarconcept.sk0908 800 018