o nás

miesto, kde nájdete seba

Miesto, kde nájdete seba. Touto vetou, ktorá je aj naším mottom by sme chceli zhrnúť podstatu beauty bar concept. Je to vízia, ktorá nevznikla teraz, bol to dlhodobý proces a vývoj. Základom sú ľudia, ktorí do tejto vízie beauty bar concept patria.

tím ľudí

My tri a celý tím ľudí, ktorý celý čas stojí pri nás a je nám veľkou oporou. My tri, ktoré sme sa rozhodli vniesť do nášho konceptu starostlivosť, prirodzenosť a krásu. Životné skúsenosti nás podporili a zároveň dotvrdili v tom, že náš projekt má zmysel. Zdravá, krásna a prirodzená pleť – vlasy plné lesku a profesionálnej starostlivosti – ľudský, starostlivý a ústretový prístup – oddych a regenerácia tela – moderné a pokojné ubytovanie. Všetko zakomponované v prostredí plnom zelene v centre mesta.

sila, energia, cieľ

Naším cieľom je spojiť všetky sily na to, aby ste sa u nás cítili plní energie a dobrej nálady. Sebavedomo vám môžeme sľúbiť, že u nás nájdete seba, zároveň pomoc a dobrú radu. Samé sme veľakrát niečo takéto hľadali, často nenašli a preto sme to vytvorili. Veríme, že sa stanete súčasťou tejto našej vízie, ktorá je už skutočnosťou.

Tím beauty bar concept