späť na kozmetiku

Hydrafacial je nadštandardné pleťové ošetrenie, ktoré kombinuje lymfodrenáž s hĺbkovým čistením a extrakciou pórov. Potom pokožku nasýti ošetrovacími sérami a dokončí ju intenzívnym infračerveným žiarením.

V kombinácii s ošetrením Hydrafacial funguje lymfodrenáž na zlepšenie krvného obehu, ako aj na detoxikáciu, tonizáciou a spevnenie pokožky. Toto je jediný postup, ktorý kombinuje čistenie, exfoliáciu, extrakciu, hydratáciu, antioxidačnú ochranu a terapiu LED svetlom v jednom.

Hydrafacial sa líši od akéhokoľvek iného ošetrenia tváre v tom, že sa jedná o klinicky overené čistenie, ktoré je navrhnuté tak, aby pracovalo pod kožou a nie iba na pokožke a prinieslo okamžité viditeľné výsledky, ktoré pretrvávajú.

Každé ošetrenie Hydrafacial využíva sériu špičiek Hydropeel s jedinečným špirálovým dizajnom vytvárajúci vírivý efekt, ktorý ľahko uvoľňuje a odstraňuje nečistoty a súčasne zavádza do pleti hydratačné roztoky so silnými aktívnymi zložkami. 

Súčasťou je aj zariadenie Hydrafacial Perk Eye, ktoré rozjasní a hydratuje citlivú oblasť očí a Hydrafacial Perk Lip, ktoré jemne exfoliuje, jemne vyplní a zabezpečí hydratáciu pier.

Výsledkom je jasná, rozžiarená a výrazne omladená pleť. Pleť sa po ošetrení vďaka aplikácii vitamínových sér, peptidov, antioxidantov a ďalších látok neustále vypína  a je oveľa odolnejšia proti pôsobeniu voľných radikálov a tým sa výrazne spomaľujú účinky starnutia.

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia