späť na powder brows, lamináciu a úpravu obočia

Nová, najmodernejšia technológia permanentného make-upu obočia, pri ktorej obočie nadobudne prirodzený ,,dymový“ vzhľad.

Permanentný make-up je metóda dočasného líčenia. Pri tejto metóde sa aplikujú prírodné pigmenty do vrchnej vrstvy kože, epidermy, špeciálnym prístrojom.

Metóda, akou pracujeme v našom salóne je podobná tetovaniu, no pri permanentnom make-upe sa pigment nevpravuje do hlbšej vrstvy pokožky. Touto metódou je možné upraviť vzhľad obočia, doplniť chýbajúce chĺpky či vymodelovať kompletne nový tvar obočia.

Zákrok je mierne bolestivý. Trvanlivosť permanentného make-upu je veľmi individuálna. Zo skúseností vydrží 1-4 roky. Po približne 1 roku permanentný make-up začína strácať svoju sýtosť, ale tvar je stále viditeľný. Aplikácia permanentného make-upu nie je jednorazový úkon. Kvôli najlepšiemu možnému výsledku rozdeľujeme zákrok na 2 až 3 návštevy. Na samotný zákrok a následnú prvú a druhú korekciu, ktorá nie je vždy potrebná. Korekcie sa robia až po zahojení obočia. Všetky korekcie by sa však mali vykonať najneskôr 6 mesiacov po zákroku.

Výsledkom je krásne, jemné, prirodzené obočie bez ostrých kontúr. Pri rezervácii termínu je potrebné zaslať fotografiu obočia pri dennom svetle.

Špecialista: Majka

Trvanie: od 120 min
Cena: od 200 €

Trvanie korekcie: od 90 min
Cena korekcie: od 50 €

Služby

Rezervujte si termín

rezervácia